Mokymai

Seminaras „Sėkmės paradoksai“

   Seminaro metu bus kalbama:

 • Kas man yra tikroji sėkmė?
 • Kodėl kartais atsitinka taip, kad sėkmė tolsta nuo mūsų kaip horizonto linija?
 • Ką daryti, kad sėkmė suteiktų pilnatvę?
 • Sėkmė ir laimingumas.
 • Kodėl knygų apie sėkmę daugėja, o sėkmingų žmonių – ne?
 • Sėkmė ar realybės vengimas?
 • Dėl ko sėkmė nesusijusi su tikslų pasiekimu?
 • Kodėl ne viskas įmanoma?
 • Kaip asmenybės charakteristikos apriboja sėkmingumą?
 • Kokios yra mano sėkmės galimybės?
 • Koks yra mano sėkmės planas?

   Seminaro trukmė – 2 val.

   Seminaras vyks lietuvių kalba.

   Darius Pietaris 

 Darius Pietaris

   „TDM partners“ konsultantas, partneris. Tai žmogus, sugebantis įžvelgti, mokantis įkvėpti, galintis įtikinti bei žinantis, kaip sėkmę paversti kasdieniu mūsų gyvenimo įpročiu. Asmeninio tobulėjimo konsultantas, derybų ir pardavimo mokymų pradininkas Lietuvoje, kasmet tobulinantis asmeninius įgūdžius tarptautiniuose seminaruose JAV, Italijoje, Indijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Estijoje. Taip pat sertifikuotas darbui su JAV Inscape Publishing kompanijos mokymo metodikomis. Darius yra aktyvus Baltic Management Development Association, JCI Senator bei Profesinės saviugdos klubų bendrijos narys bei savarankiško mokymosi priemonių – “Tavo sėkmės medžioklė”, “F-1: sėkmingo pardavėjo kodas”, “Derybų tango 1”, “Derybų tango 2”, “Sėkmingas pardavimas” – autorius.

   Ekspertinės sritys. Vadovavimas, lyderystė, moderniausios pardavimo technikos, derybų strategijos ir taktikos, saviraiška, motyvaciniai bei nuostatų keitimo  pranešimai.

 

Seminaras „Verslas Salsa ritmu“

   Salsa ­ tai daugiau nei šokis, laisvalaikis ar hobi. Tai gyvenimo stilius, įkvepiantis didiems pokyčiams, tikslams ir iššūkiams.

   Mano gyvenimo dalimi salsa tapo daugiau nei prieš metus, kai pirmą kartą patyriau laisvę ir beribę vidinę ramybę šokių aikštelėje. Kas gi atsitiko? Latino muziko ritmas, aplinka, judesys, pozityvios emocijos tarsi įtraukė į naują pasaulį, kuriame tiesiog esi čia ir dabar be rūpesčių, problemų, esi savimi.

   Salsa ir sėkmė versle? Tikrai keista kombinacija… Ar šie dalykai turi kažką bendro? Tiesiogiai ­ nelabai, bet tam tikrus vertingus principus: TAIP!

   Verslas ­ tai santykiai tarp kolegų, vadovų, klientų ir partnerių, salsa ­ santykiai tarp dviejų šokių partnerių: vyro ir moters. Ritmas ­ tarsi santykių metafora, jungianti verslą ir salsa šokį. Kaip versle svarbu girdėti ritmą komunikuojant, suprasti kliento nuotaikas, asmenybę, poreikius, taip ir šokant svarbu girdėti, jausti, mokėti priimti vedimą. Lyderystė geriausia apibūdina abu: santykių stiprinimą ir norą geriau suprasti partnerį, vieną iš šio seminaro tikslų.

   5 judrūs žingsniai sėkmės link:
1. Pamiršti šokių pamokas. Pradėti šokti.
2. Nežiopsti į pėdas. Žvelgti aukštyn!
3. Išbandyti naujoves. Būti lanksčiam.
4. Mokytis iš klaidų.
5. Pažinti savo partnerę/­į.

   Tikslas: patirti šokio galią ir išmokti taikyti vieną iš verslo sėkmės principų.

   Seminaro vertė:
● Sužinoti, kas sieja salsa ir verslą.
● Pritaikyti ir patirti vieną iš salsa sėkmės principų.
● Atsipalaiduoti ir kūrybiškai įkvepiančiai praleisti laiką.

   Seminaro medžiaga pateikiama per praktiką ir interaktyvias užduotis.

   Seminaro trukmė – 1,5 val.

   Seminaras vyks anglų kalba.

   Jūratė Jurginytė

Jūratė Jurginytė

   Jūratė Jurginytė yra aktyvi JCI narė (2009 ­ 2010 JCI Sostinė, JCI Klaipėda, JCI Melbourne (guest member), (2011 ­ 2012 JCI Heilbronn­Franken, Vokietija), (2013 ­ dabar JCI Karlsruhe, Vokietija, VP tarptautiniai kontaktai).  HR konsultantė, koučerė (lifestyle), trenerė. Mokymus vedanti Austalijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje. Veiklos sritys: verslo kūrimas ir plėtra, online marketingas, lyderystė. Jūratė save apibūdina kaip aistringą Salsa fanę. 

 

Seminaras „Aukščiausias žmogaus potencialas“

   Aikido, Jogos ir meditacijos seminaras.  Naudojantis japoniško Aikido kovos meno, Jogos ir meditacijos praktikomis, kartu pažvelgsime į tai, koks mūsų aukščiausias potencialas ir kaip prie jo galime artėti.

   Seminaro trukmė – 2 val.

   Seminaras vyks lietuvių ir anglų kalbomis.

   Rokas Leonavičius

Rokas Leonavičius

   Rokas Leonavičius – Praktikuojantis japonišką Aikido kovos meną jau daugiau nei 10 metų. Daugiau nei du metus praleido Šveicarijoje, „Aikido Montreux“ mokykloje mokydamasis Aikido, Jogos ir meditacijos praktikų pas visame pasaulyje žinomą meistrą Sensei Patrick’ą Cassidy. Čia įgijo 2 juodo diržo laipsnį Aikido kovos mene, Jogos ir meditacijos instruktoriaus laipsnį. Stažavosi Indijoje, Izraelyje, taip pat įvairiose, kitose Europos šalyse. 2012-ais metais atidarė savo Aikido, Jogos ir meditacijos centrą Šiauliuose, kur lyg šiol veda užsiėmimus. Taip pat veda įvairius seminarus savęs pažinimo ir tobulinimo temomis visoje Lietuvoje.

Seminaras „Pasiek daugiau“

   Valdo Dambrausko vedamas seminaras JCI Lietuva Nacionaliniame kongrese „Pasiek daugiau“ susidės iš dviejų dalių. Pirma dalis, tai asmeninė patirtis siekiant savo tikslų, karjeros ir svajonės, o antra – tikslo siekimas – ko galima išmokti iš sporto? Sporte mes kasdien susiduriame su iššūkiais, kuriuos turime įveikti tam, kad pasiektume tai, ko norime. Tam reikalingas begalinis pasiaukojimas, motyvacija, kontrolė, disciplina, komandinis darbas, tolerancija, tikslo siekimas, organizacija. Komandiniame sporte skirtingų asmenybių savybės turi susijungti į vieną harmoningą darinį, kuris turi tą patį tikslą. Tai yra nepaprastai komplikuotas, sudėtingas procesas, kurio kūrimas ir kontrolė yra didžiulis įššūkis. Tam, kad juos įveikti treneriai, sporto organizatoriai, vadybininkai nuolatos suranda naujų idėjų ir metodų. Sportas yra ta vieta kur vanduo niekados nestovi vietoje, čia nuolatos viskas keičiasi, vyksta, evoliucionuojasi. Čia visada rungtynės veja rungtynes, turnyras veja turnyrą, čempionatas veja čempionatą…

   Šiame seminare, būtent ir kalbėsime apie iššūkius, idėjas, metodus naudojamus sporte tam, kad pasiektume daugiau.

   Seminaro trukmė – 2 val.

    Seminaras vyks lietuvių kalba.

   Valdas Dambrauskas

Valdas Dambrauskas

   Valdas Dambrauskas futbolo mėgėjams žinomas kaip vienas iš futbolo Nacionalinių jaunimo trenerių, taip pat kaip Panevėžio FK „Ekranas“ vyriausiasis treneris. Kai kurie jo pavardę galėjo įsiminti iš jo rašyto tinklaraščio viename futbolo, o vėliau ir naujienų, portale. Įžvalgos, pastabos iš darbo futbolo mokykloje Anglijoje bei palyginimai su jaunųjų futbolininkų rengimu Lietuvoje buvo kažkas nauja įvairove nepasižyminčioje internetinėje futbolo žiniasklaidoje. Valdas taip pat yra vienas iš futbolo portalo FutboloTreneris.lt autorių. Valdas beveik devyneris metus gyveno Anglijoje, į kurią išvyko siekti savo svajonės – įgyti trenerio kvalifikaciją šalyje, kurioje gilios futbolo tradicijos ir kurios futbolo mokykla laikoma viena geriausių pasaulyje. V. Dambrauskas Anglijoje baigė London Metropolitan Universitetą, Sporto mokslo ir treniravimo studijas, įgijo UEFA B kategorijos trenerio kvalifikaciją. Beveik šešerius metus dirbo treneriu „Manchester United Soccer Schools“ (futbolo mokykloje), o paskutiniaisiais metais buvo „Brentford“ klubo dviejų jaunimo komandų vyr. treneriu. V. Dambrauskas nuolat keliauja mokydamasis, dalyvaudamas stažuotėse, bei įviariuose trenerių mokymų kursuose. Per paskutinius metus aplankyti tokie klubai kaip: FC „Barcelona“ (Ispanija), FC „CSKA“ (Maskva), FC „BATE“ (Baltarusija), FC „Brentford“ (Anglija), bei klubai ir rinktinės Makedonijoje, Vengrijoje, Izraelyje, Rumunijoje, UEFA būstinėje Šveicarijoje ir t.t. Šiuo metu be darbo klube V. Dambrauskas nuolatos veda paskaitas apie futbolininkų ir futbolų komandų rengimą, organizuoja kursus katu su Lietuvos futbolo federaciją, dalyvauja įvairiose jaunimo futbolo vystymo programose, o praėjusio Pasaulio Futbolo Čempionato metu komentavo rungtynes ir Lietuvos Televizijoje.