Apie JCI

JCI — Junior Chamber International — Tarptautiniai Jaunimo Rūmai

    JCI yra narystės pagrindu veikianti, pelno nesiekianti organizacija. Jos veikloje dalyvauja jauni ir aktyvūs 18-40 metų piliečiai iš daugiau nei 100 šalių. JCI nariai siekia kurti teigiamus pokyčius bendruomenėje. Aktyvūs piliečiai – tai asmenys, kurie investuoja į pasaulio ateitį. Jie ugdosi įgūdžius, žinias ir tarpusavio supratimą tam, kad galėtų priimti pagrįstus sprendimus ir imtis veiksmų. JCI nariai yra aktyvūs piliečiai iš įvairių visuomenės sektorių. JCI nariams priimtinos naujos idėjos, bendradarbiavimas ir įvairovė.

    Mūsų filosofija

    Kaip pasaulio piliečiai, mes visi turime teises ir pareigas, taip pat bendrus tikslus. Per aktyvų pilietiškumą mes skatiname jaunus žmones prisiimti atsakomybę už vietos bendruomenės problemas ir rasti konkrečius sprendimus, kurie naudingi mūsų bendruomenei ir pasauliui. Per šiuos sprendimus JCI nariai kuria tvarų poveikį, kuris užtikrina žmonių saugumą. Žmogaus saugumas – tai žmogaus, kaip individo, žmogaus teisių apsauga, užtikrinant socialines, ekonomines ir aplinkosaugines galimybes, jų plėtrą ir gerovę kiekvienam asmeniui ir jų bendruomenėms. Vedini aistros prisidėti prie geresnės ateities, JCI nariai turi drąsos spręsti svarbiausius mūsų laikų iššūkius.

    JCI Pasaulyje

    Su maždaug 5000 JCI vietinių organizacijų iš daugiau nei 100 šalių, JCI sudaro gyvybingą pasaulinę bendruomenę su beveik 200.000 aktyvių piliečių. Visi nariai priklauso JCI vietinėms organizacijoms, kur dėmesys sutelkiamas į problemų sprendimų paieškas. Sprendimų, kurie užtikrina sveiką bendruomenę, skatina ekonomikos augimą ir išsaugo pasaulio pusiausvyrą. Visų vietinių JCI organizacijų kolektyviniai veiksmai sudaro pasaulinį visuomeninį judėjimą, suteikiantį nariams galimybes vykdyti tarptautinius projektus, keistis idėjomis ir dirbti kartu, siekiant atrasti naujus būdus, kaip sukurti efektyvų poveikį jų bendruomenėms ir visam pasauliui.

    Norėdami daugiau sužinoti apie JCI Lietuvoje apsilankykite tinklapyje www.jci.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>